Whatsapp İletişim Hattı

 
Kaliteli Ürün - Profesyonel Ekip - Hızlı Teslimat
Kaliteli Ürün - Profesyonel Ekip - Hızlı Teslimat
Teslimat Şartları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra, Teslimat adresi Trabzon ve merkez ilçelerine (Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Düzköy, Maçka, Of, Sürmene, Vakfıkebir, Yomra)  2 iş gününde, Rize ve Artvin İllerine, her haftanın Salı günleri, Gümüşhane,Bayburt ve Erzurum illerine Cuma günü, Giresun ve Ordu illerine ise Perşembe günü ambalajkurye servis araçlarımızla teslim edilir. Bu İl ve ilçelerine kargo teslimat ücreti alınmamaktadır.

Diğer il ve ilçelerden gelen siparişlerin kargo ücreti müşteriye aittir. Müşterimizin sepetine ekleyeceği ürüne göre kargo ücreti değişmektedir. Müşterilerimiz sepet kısmında kargo ücretini görebilecektirler.

Diğer İl ve İlçelerden gelen siparişleriniz ise 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi siparişinizi tarafınıza 2-4 iş günü arasında ulaştırır. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketİ tarafından MNG KARGO garantisi ile size teslim edilecektir. 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

ambalajkurye.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et